ŠumavaInfo.cz

Návštěvní kniha

Do Návštěvní knihy můžete vkládat vaše dotazy, náměty, informace určené redakci ŠumavaInfo. Vaše zpráva není veřejná a nezobrazuje se zde na stránce; přichází jako redakční E-mail.

UPOZORNĚNÍ

ŠumavaInfo je privátní web, jenž není financován (jinak dotován) státem ani sponzorován soukromými subjekty. Redakce ŠumavaInfo se proto nezabývá podáváním informací jak komerčního charakteru, tak o akcích a programech státních institucí či soukromých subjektů. Prosíme, nežádejte od nás informace, jejichž tématika není součástí obsahu tohoto webu, zejména:

  • informace týkající se ubytování a jakékoliv jiné komerční informace
  • informace týkající se jízdních řádů, stejně jako informace o různých sezónních, příležitostných a jiných druzích regionální dopravy ("zelené" autobusy, skibusy, cyklobusy, turistické autobusy apod.)
  • informace o kulturních, sportovních a jiných akcích či programech soukromých, městských, obecních či jiných státních instituci a jimi provozovaných zařízení
  • informace o provozech lyžařských a jiných volnočasových areálů, o lyžařských tratích a jejich stavu (strojová údržba)
  • informace o otevíracích a provozních dobách komerčních zařízení soukromých subjektů, městských, obecních či jiných státních institucí 
  • informace o akcích, zařízeních a programech Správy Národního parku Šumava

Děkujeme za pochopení.

Menu

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
Náš partner

Vyhledat v textu

Vyhledat v katalogu

23. 10. Teodor

Zítra: Nina


Náš partner
ŠumavaInfo.cz - informační server Šumavy a Pošumaví